KONST / Litografier / Färglitografi 14664401
nr 1466 4401
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Kvinna med duva. Signerad, numrerad 139/150. Färglitografi, bildmått: 57x99, yttermått inklusive ram: 79x119 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:19:51
9/5 15:23:04
100 kr
9/5 19:14:51